Які небезпеки приховує "Вода на розлив". Тело. Красота и здоровье. Женский журнал Veslo.org
 
Главная
Красота/Здоровье
Личное
Беременность
Дети
Карьера
Кругосветка
Логин:
Пароль:
Регистрация   Забыли пароль?
Видеть и чувствовать - это быть, размышлять - это жить. У. Шекспир
НОВОСТИ
27.08.2019 11:27
Кредитные карты в нашей стране

21.08.2019 12:07
Анализ воздуха в твоей квартире

09.03.2017 17:03
Главный фактор при выборе места для отдыха

09.03.2017 17:01
В Швейцарии представили летающий автомобиль

09.03.2017 16:59
В Мельбурне установили "женские" светофоры

06.03.2017 14:37
Как сделать толпу людей умнее?

06.03.2017 14:36
Пожарным пришлось дважды снимать любопытного хаски с крыши

06.03.2017 14:34
Назван лучший город мира для знакомств

другие новости

РЕЦЕПТ ДНЯ
КАРТОФЕЛЬ БУЛОЧНИКА
Казалось бы, картошка - она и есть картошка. Пюре, жареная, запеченная. Пальцев на руке хватит перечислить вс...
подробнее...
другие рецепты

Які небезпеки приховує "Вода на розлив"

Красота и здоровье
Тело
 
Які небезпеки приховує
Кожна людина прагне турбуватися про своє здоров'я. Важливу роль в цьому відіграє якісна вода. З погіршенням екологічних умов у м.Києві проблема постачання доброякісної питної води в достатній кількості залишається невирішенною. І перед нами постає питаня: - Що краще, купити питну воду в бутилях, споживати воду після фільтрів чи набрати з бювету. Чи є різниця в якості та в смаку води? Ці питання знайомі всім, хто вирішив відмовитися від водопровідної води.

Найлегше, та перше, що приходить на думку це відфільтрувати воду. Саме тому поблизу багатьох житлових будинків м.Києва можна побачити кіоски, що продають відфільтровану воду "на розлив", по доступній ціні. Сучасні фільтри глибокої очистки дозволяють отримати "чисту" воду будь-де та зробити придатною для пиття найбруднішу воду. Фільтр, який при цьому використовується має назву система "зворотній осмос" ( "зворотньоосматичний", "глибокої очистки"). По якості такий тип очищення має перевагу перед побутовими фільтрами, оскільки діаметр зворотньоосматичної пори всього 0,0001 мікрон, що унеможливлює проникнення вірусів та бактерій. Але чи буде ця вода якісною та корисною для організму людини?

Які небезпеки приховує

У води "на розлив", яка отримується шляхом очищення через фільтри є свої недоліки:

- Молекули канцерогенних хлорних утворень, рівні за розміром молекулам води, вільно проходять крізь зворотньоосматичну мембрану, яка використовується в таких фільтрах. Отже залишаються в воді після очищення.

Які небезпеки приховує

- зворотній осмос забирає не тільки шкідливе, але й все корисне. Разом з вірусами і бактеріями на очисному картріджі залишаються такі елементи, як залізо, кальцій, магній та багато інших, дуже потрібних нашому організму. Спеціалісти називають таку воду "голодною", тому, що вона здатна забирати (вимивати) необхідні їй елементи з вашого організму.

Наслідки споживання такої демінералізованої води очевидні - це призводить до виснаження організму. Довготривале споживання призводить до захворювань кісткової тканини та сердцевосудинної системи, порушенню обмінних процесів в організмі. В цілому це виражається в передчасному старінні організму. Навіть в американській армії солдатам заборонено пити дистильовану воду, очищену методом зворотнього осмосу, більше трьох місяців.

- вода, що продається в кіосках "на розлив" наливається в тару клієнта яка не є знезараженою. Отже, у воду з такої тари можуть потрапити бактерії, хвороботворні мікроорганізми та віруси.

Частково усунути негативні наслідки споживання води "на розлив" у кіосках можна шляхом штучної мінералізації води. Але всім відомо , що з розчинного порошка неможливо отримати натуральний сік. Так і дорогі фільтри з функцією штучної мінералізації не перетворять водопровідну очищену воду в природню. Згідно досліждень вчених, штучні мінерали засвоюються в організмі набагато гірше, ніж натуральні.

Які небезпеки приховує

Найкориснішою є бутильована природна вода. Із глибинних підземних свердловин добувають дійсно корисну воду високої якості. Як правило, така вода не потребує глибокого очищення та штучної мінералізації. Щоб зберегти унікальний природний склад елементів та структуру, таку воду лише делікатно очищають механічно за допомогою пісочно-гравійного фільтру, а також знезаражують від бактерій. Така вода не шкодить вашому здоров’ю та покращує загальний обмін речовин в організмі.

Для того, щоб зберегти всі корисні властивості такої води, бутлі багаторазового використання, в яких розвозять воду, проходять декілька ступенів очистки з метою запобігання потрапляння шкідливих речовин. Тому компанія «Аквабаланс» ретельно слідкує як за якістю очисного обладнання для води так і за процесом очистки багаторазових бутлів, оскільки основною метою діяльності компанії є доставка високоякісної води для наших клієнтів до їх дому чи офісу.

Замовляючи доставку води он-лайн додому чи в офіс, окрім економії часу, ви можете бути впевненими, що така вода є корисною для вас. Компанія «Аквабаланс» здійснює реалізацію якісної бутильованої води по Києву та Україні. Очищення та фасування води забезпечується потужностями заводу «Оболонь», що має багаторічну історію, тому ви завжди можете бути впевненими у високій якості такої води. Замовити безкоштовну доставку у зручний для вас час можна на сайті http://aquabalance.obolon.ua чи за телефонами (044) 392 27 47, (044) 392 27 42.


Если Вы обнаружили в тексте статьи ошибку, выделите ее, пожалуйста, мышкой и нажмите Ctrl+Enter


Вставить в блог Обсудить (0)
 Полезный завтрак с арахисовой пастой Как избавиться от целлюлита: питание, процедуры, упражнения 


 
Красота / Здоровье
Лицо
Тело
Волосы
Ногти
Диеты
Спорт
Стиль
Восточная медицина
Здоровье
Дети
Все о детях
Здоровый малыш
Игры
Многодетное счастье
Личное
Мужчина с веслом
В одной лодке
Секс
Дела домашние
Не лодкой единой
Все о подарках
Беременность
Я буду мамой
Я - мама
Бесплодие

Карьера
Аудиториум
Заметки соискателя
Рабочий сектор
Информация
Кругосветка
Города и страны
Обычаи и традиции
Знаменитые женщины
Полезная информация
О журнале :: Контакты :: Ссылки :: Реклама на сайте
Veslo.org: Женский портал. | Copyright © 1998 - 2023 <META> Все права защищены.